כל מה שמעניין הורים אצלכם במייל! הטבות, מבצעים, פרסים, כתבות ועוד המון דברים טובים | רשמו אותי עכשיו

כאן מקננים

הפריטים שהכי כדאי להכין מראש לקראת בואו הביתה של הבייבי הראשון
כאן מקננים

הרגע המרגש של הבאת תינוק ראשון לעולם מגיע ביחד עם אתגרים רבים חדשים, ביניהם רכישה של ציוד רב והתארגנות של סביבה מתאימה לתינוק. אולם אין צורך להתבלבל או לנסות לקנות את הכל בבת אחת. עם רשימה מסודרת וסבלנות ניתן להתחיל עם הפריטים הבסיסיים ביותר ולהמשיך להוסיף ציוד בהדרגה על פי הצרכים המשתנים.

אז מה כדאי שיהיה לכם בבית עוד לפני הולדתו של הבייבי שלכם?

עגלת תינוק – בחרו עגלה איכותית ובטיחותית עם חגורות בטיחות. ודאו שהיא נוחה לתמרון ומתאימה לגודל ולסוג הרכב שיש לכם. עגלה הניתנת לקיפול מאפשרת אחסון קל יותר.

מיטת תינוק – מומלץ להשקיע במיטה איכותית עם מזרון אורתופדי נוח ובטוח. בחרו מיטה שניתן להנמיך בהדרגה את גובה המזרון ככל שהתינוק גדל.

מנשא תינוקות – מנשא איכותי מאפשר נשיאה בטוחה וקרובה של התינוק. בחרו דגם ארגונומי עם רצועות תמיכה וכריות תומכות.

ריהוט בסיסי – תכננו רכישה של עריסה, שידה לחיתולים, כיסא האכלה, מגירות אחסון ומגן מיטה.

מוצרי טיפוח – חיתולים, סבון עדין המיועד לתינוקות, שמנים לעיסוי, קרם לתפרחת חיתולים, מגבונים לחים רכים, מברשת שיער רכה וקוצץ ציפורניים ייעודי לתינוקות.

ביגוד ומצעים – רכשו בגדי תינוקות במידות הנכונות, שמיכות קיץ קלות נושמות, סדיני מיטה רכים ומגבות מיוחדות לתינוק.

מוצצים וצעצועים – הכינו מגוון רחב של מוצצים מפלסטיק בטיחותי וצעצועים רכים לשלב הראשון.

תכנון נבון של רכישת הציוד הבסיסי לתינוק יקל על הסתגלות לשגרה החדשה כהורים ראשונים. הקפידו לבחור פריטים איכותיים ובטיחותיים עבור הנולד החדש. זכרו – אין חובה לרוץ לחנויות ולרכוש את הכל מיד ראשונה. ניתן לקבל מחברים, שכנים ובני משפחה ובכך לחסוך כסף רב וגם לשמור על הסביבה. מזל טוב והרבה נחת!