כל מה שמעניין הורים אצלכם במייל! הטבות, מבצעים, פרסים, כתבות ועוד המון דברים טובים | רשמו אותי עכשיו

מצלמת מאהבה

אחרי שעברה משבר, קרן כהני החליטה להפוך את הכאב שלה לרגעים מרגשים ומשמחים דרך עדשת המצלמה, לעזוב הכול ולהיות צלמת ניובורן ומשפחה. הצצה
חגיגות יומולדת שנה. סטודיו קרנונה
חגיגות יומולדת שנה. סטודיו קרנונה

קרן כהני, בעלת סטודיו קרנונה (שם חיבה שהפך לשם עסקי), נשואה ואמא לשלושה נסיכים בגילאי 15, 11 ו-6.5 שנים. לפני 20 שנה החלה לעבוד כמעצבת גרפית ועם השנים עיצבה עשרות אלבומים לצלמים שונים. במהלך העבודה על האלבומים התעוררה בה הסקרנות לצאת אל מאחורי הקלעים ולהיות מאחורי העדשה.

כמו צמיחה מחדש

"ההחלטה להיות צלמת התקבלה בדרך קצת שונה", נזכרת כהני. "לפני שלוש שנים עברתי הפלה בשבוע מאוחר כשלתינוק לא היה דופק. הפעולה אמורה הייתה להיות שגרתית עם אשפוז יומי אך  גרמה לסיבוכים והייתי בטיפול נמרץ במשך שבועיים".

"החיים קצת נעצרו ומשם הגיעה ההחלטה להפוך את הכאב לרגעים מרגשים ומשמחים דרך המצלמה. התמקדתי בצילומי ניובורן שגרמו לי לסיפוק כל כך גדול ולהתפלא כל פעם מחדש במתנה הטהורה הזו."

בין לבין הספיקה ללמוד צילום בסטודיו גברא – בי"ס לצילום, ובהמשך צילמה גם הריון, משפחה, בוק בת מצווה ואופנה.

רגעים מרגשים ומשמחים דרך עדשת המצלמה. סמאש דה קייק נוסח קרן
יאמי. חיוך מלא טעם

על מה את מקפידה בבואך לצלם ומה חשוב לך בצילום?

"כשאני מגיעה לצלם אני נערכת לכך וחוקרת את הלקוח קצת לפני הצילום. כשמדובר בקטנטנים אני מרגישה מאותגרת במיוחד. זה הכי כיף כי אני מכינה את הסטים המושלמים ובונה תפאורות לפי הדרישה של ההורים הנרגשים. ואצל הגדולים יותר חשובה לי ההרגשה והחוויה במהלך הצילום כי תמיד אבל תמידדד באים אליי ואומרים: "תגידי לי מה לעשות… אני לא יוצאת פוטוגנית…" פה אני גם מרגיעה ומוכיחה בהצצה למצלמה אחרי קליק אחד שהם הכי מושלמים שיש. וזה באמת כך."

שקד חוגגת יומולדת שנה. סטודיו קרנונה

ספרי לנו על התחושות שלך בזמן הצילום.

"משפחה שבוחרת בי לתעד את הרגעים הקסומים ולהיות שם לאורך כל התהליך זה מדהים בעיניי! קודם הריון… ואז ניובורן… וכמובן גיל שנה המתוק. לראות אותם גדלים – זה מרגש אותי כל פעם."

"אני אוהבת אנשים, אוהבת את האנרגיות, אוהבת את עולם הצילום, הוא גדול וקסום ואני מודה בכל יום על ההחלטה – להיות צלמת ♡ "

מבט מתמוגג של אמא
קילוגרמים של רגש

לעמוד הפייסבוק של סטודיו קרנונה