כל מה שמעניין הורים אצלכם במייל! הטבות, מבצעים, פרסים, כתבות ועוד המון דברים טובים | רשמו אותי עכשיו

שק שינה לתינוקות

לאחר שקטפה פרסים רבים בעולם, קולקציית שקי השינה בעלת הטכנולוגיה המתקדמת של המותג Gro עושה עלייה. לילות שקטים לקטנטנים ומניעת הסיכון למוות בעריסה
ששש... ישנים כאן. שק שינה gro (צילום: gro company)

בחודשיו הראשונים של התינוק מחוץ לרחם, הוא זקוק לתחושת עיטוף, חום וביטחון. כחלק מהרצון להעניק לרך הנולד את התחושות האלה ולשמור על ביטחונו ובטיחותו, נולד פטנט שק השינה.

מעניין לדעת כי שקי שינה לתינוקות הם אחד הפתרונות המועדפים על הורים בארצות הברית, אנגליה ואוסטרליה. שקי השינה מאפשרים שליטה בטמפרטורה של התינוק, שינה רגועה, ארוכה ומניעת הסיכון לחנק או מוות בעריסה.

שינה רגועה וארוכה יותר

שק השינה לתינוק הוא סוג של שמיכה לבישה בטכנולוגיה מתקדמת, העומדת בתקנים בינלאומיים. בימים אלה נחתה בישראל קולקציית שקי השינה של Gro, המותג המוביל באנגליה ובאוסטרליה, מבית Tommee Tippee. שימוש בשק השינה עשוי לשפר משמעותית את איכות השינה של התינוק (ושל ההורים!), להפוך אותה לשינה רגועה, רציפה, בטוחה ובכך להפוך את חיי ההורים לקצת יותר קלים.

"שק השינה  Grobag הוא מוצר מצויין ויעיל עבור תינוקות ואני ממליצה עליו בחום לכל אמא טרייה", מסבירה יסמין קופר גזיאל, מנחת הורים לתינוקות ופעוטות. "בחודשיו הראשונים של התינוק מחוץ לרחם, המכונים גם הטרמיסטר הרביעי, התינוק צריך את תחושת  לשינה, לחוש בטוח ולישון שינה איכותית תוך כדי שמירה על בטחונו ובטיחותו. כשהתינוק ישן על הגב, בהתאם להנחיות משרד הבריאות, הוא נוטה להתעורר בשל ריפלקס המורו וכאן ה- Grobag יכול למנוע את ההתעוררות ולאפשר המשך שינה רציפה יותר בשל תחושת העיטוף והחום".

מי צריך שמיכה?
תחושת נוחות. בד רך, נושם ונעים

פחות סיכון למוות בעריסה

שקי השינה שומרים על התינוקות בטמפרטורה נוחה לאורך כל הלילה. ה-Grobag מפחית את הסיכון למוות בעריסה בשל התחממות יתר או חנק, היות ואין צורך בשמיכה נוספת.

קולקציית שקי השינה עשוייה מבד רך, נושם, ונעים למגע. היא כוללת חמישה גדלים שונים בהתאמה לגיל ולמשקל התינוק בעיצובים קלאסיים. הכתפיים עם ריפוד כפול, בתי השחי של תינוקות 0-6 חדשים עם ריפוד נוסף ומתחת לסנטר תפרים נסתרים למנוע שפשוף. כל הפרטים הקטנים כמו רוכסנים, מיוצרים באיכות גבוה.

תחושת עיטוף. לשינה שקטה ורציפה

עוד משהו: בעולם נמכרו למעלה מ-3 מיליון יחידות והקולקציה זכתה בפרסים רבים בעולם, ביניהם best baby and toddler gear 2018, made for Mum's awards 2019 ועוד.

טווח מחירים: 169.90-349.90 שקלים

לאתר