תערוכת בייבילנד - 31.5-2.6.22 - אקספו תל-אביב | לרכישת כרטיסים

הריונית עם סטייל: דקלה גורן דקל

והפעם: דקלה גורן דקל, בלוגרית אופנה ניו-יורקית, מדגמנת הריון פוטוגני בעיר הגדולה עם פריטי לבוש בסגנון קז'ואל אורבאני. הכי שיק

דקלה גורן דקל (35), חיה ונושמת את עולם האופנה. היא אמא לשני בנים, ומכאן שם הבלוג שלה (גירל פלוס 2), Girlplustwo.com  וכעת היא מגדלת חיים חדשים בבטנה. בבלוג ובחשבון האינסטגרם שלה היא מתעדת בכישרון ובהמון סטייל את החיים שלה ושל משפחתה בניו יורק ואת שלבי ההיריון השלישי בחייה. דקלה עוסקת באימהות שלה מזווית אופנתית במיוחד ומשלבת תמונות פוטוגניות מחיי המשפחה וההריון.

דקלה והעיר הגדולה

לפני 6 שנים עברה להתגורר בניו יורק כדי לחיות עם אהובה, שלימים הפך לבעלה. הם מתגוררים  בברוקלין בשכונת Dumbo  – Down under the Manhattan bridge overpass,  ממנה רואים את קו השמים של מנהטן (בדיוק כמו בפתיח של "סקס בעיר הגדולה" ).   השכונה ממש ממוקמת על המים בין שני הגשרים של ניו יורק: ברוקלין ומנהטן. בדיוק במקום זה, בחרה דקלה להצטלם לבושה בקולקציית הקיץ של המעצבת אבישג ארבל.

בין הדגמים שצולמו תמצאו: שמלת סרפן עם הדפס כוכבים על רקע ברוקלין ברידג׳ , שמלת מקסי בשילוב רקמה שצולמה מתחת למנהטן ברידג׳, שמלה לבנה שצולמה באיסט ווילג׳ שמלת תחרה ורודה שצולמה ב"סוהו", לוק ספורטיבי של שורט וגופייה שצולם סמוך לגראנד זירו, אתר ההנצחה שהוקם במקום מגדלי התאומים. מלבד פריטים אלה, דקלה הצטלמה במותגים אחרים המרכיבים את מלתחת ההריון המופלאה שלה.

הצלם שלכד במצלמה את דקלה בעיר הגדולה : Matan Tzinamon @ximt.photography

דקלה-2

דקלה-6 3 2 a dikla-avi דקלה-לאבישג-ארבל--(26)

68696667e