כל מה שמעניין הורים אצלכם במייל! הטבות, מבצעים, פרסים, כתבות ועוד המון דברים טובים | רשמו אותי עכשיו

הצגות ילדים מומלצות

פותחים את השנה החדשה עם הצגות איכות לילדים: לא סתם סיפור, הקסם של מוצרט, מלך הטבע, המכשפה בבית ממול ועוד. כל הפרטים
הצגת ילדים
ההצגה מלך הטבע מדיטק חולון. צילום: בני גם זו לטובה

תיאטרון המדיטק בחולון מזמין את ההורים וילדיהם לבילוי משפחתי איכותי במהלך חודש ספטמבר. הנה כמה מהצגות הילדים המומלצות:

המכשפה בבית ממול – סיפור הרפתקה מותח ומשעשע

סיפור הרפתקה מותח, משעשע ומלא דמיון, במהלכו שלושה ילדים שונים ובודדים חוברים יחד במטרה למגר את ה"מכשפה" של השכונה. במהלך המבצע הנועז יצליחו להתעלות מעל לשיפוטיות והדעות הקדומות, לגלות חברות אמיצה ואת כוחם כיחידים וכקבוצה. אפילו תקווה, השכנה הערירית, ספק זרה ספק מכשפה, תצליח להיגאל מבדידותה ולקחת חלק במשחק היצירתי של החבורה.

זוכה בפרס התאורה, ציון לשבח על המחזה ועל המשחק בפסטיבל חיפה להצגות ילדים 2012

ההצגה מיועדת לילדים בני 7 ומעלה, שבת  1.9.18 בשעה 10:30  מחיר: 75 ₪

לא סתם סיפור – הצגה בנושא עידוד הקריאה

הספר "הסיפור שאינו נגמר" נותר פתוח, ה"כלום" האיום נזל החוצה מהספר אל המציאות. ספרים בכל העולם נמחקים לעד. ספרנית אמיצה יוצאת להציל את הספרים המחוקים, שוטר שמזדמן למקום מבקש ממנה להציג לו רישיונות, במקום להציג רישיונות היא מבקשת ממנו לפתוח ספר. השוטר פותח ספר ומכאן מתגלגלות העלילות בזו אחר זו – הוא רוקד עם סינדרלה, נלחם בקפטן הוק ובסופו של דבר מצטרף אל הספרנית ויחד עם הילדים שבקהל הם מצליחים להחזיר את כל הסיפורים האבודים. כתיבה ובימוי: חנוך רעים/ שחקנים: לובה רעים, חנוך רעים.

ההצגה מיועדת לילדים בני 8-4 , שבת  1.9.18 בשעה 11:00 והצגה נוספת בשעה 12:00 מחיר: 55 ₪

מלך הטבע – אגדה ירוקה ומשעשעת המעודדת את השמירה על החי והצומח

נלין, נערה צעירה חובבת טבע, מקבלת הזדמנות פז לבקר בארמונו של המלך ראג'ו, מלך הטבע. היא מתרגשת מאוד, הרי ידוע שארמונו של המלך מוקף טבע מרהיב, אך כשהיא מגיעה לארמון היא מגלה לאכזבתה שהמלך אינו יוצא כלל החוצה, ושאין לו שום עניין בטבע!

"אבל איך זה ייתכן"? מתפלאת נלין "הרי אתה מלך הטבע!" היא מזמינה את המלך לטיול בממלכה, כדי להראות לו עד כמה הטבע שלו נפלא. אך בכל מקום שאליו הם מגיעים המלך מוצא פגמים: באגם, הצפרדעים מקרקרות ומרעישות, והוא מצווה לגרשן. בגן הפרחים דבורים עוקצות את אפו והוא מצווה לסלקן. באחו הירוק בו חיים פרפרים נדירים, סרפדים גורמים לו לגירוד והוא מצווה לעקור אותם. לא עובר זמן רב והאגם מתמלא ביתושים, הפרחים בגן נובלים והפרפרים באחו נעלמים. המלך לא מבין מה קרה לממלכתו היפה? הוא משוכנע שנלין אשמה בכל. האם היא תצליח לגרום לו להבין שבטבע כל הדברים קשורים זה לזה? שלכל חיה וצמח יש תפקיד?

בשביל להחזיר את הממלכה להיות יפה ופורחת, יהיה המלך חייב להבין שהטבע לא שייך רק לו, ושתפקידו של "מלך הטבע" הוא בראש ובראשונה לשמור על הטבע!

ההצגה מיועדת לילדים בני 7-3 , שבת  8.9.18 בשעה 10:00 והצגה נוספת בשעה 11:30 מחיר: 55 ₪

הצגת ילדים
ההצגה מלך הטבע. צילום: בני גם זו לטובה

איפה הים? מחזה מקורי מאת חנוך רעים

זוכת פרס הצגת השנה לנוער ופרס הבימוי לשנת 2015.

הצצה נדירה אל עולמם המרתק של שני אנשים מיוחדים: חיים וניסים בורחים מהמעון שלהם כדי להשיט אנייה קטנה בים. הדרך אל הים רצופה הרפתקאות, סכנות ומפגשים עם אנשים שישנו את חייהם. זהו סיפור מסע מפתיע על האחרים שבינינו ועל האחר שבכל אחד מאיתנו.

מאת ובבימוי: חנוך רעים/ תפאורה ותלבושות: דלית ענבר/ מוסיקה: יאיר סרי/ תאורה: דניה זמר/ ע. במאי: לובה רעים/ שחקנים: איציק גולן, אסף דגני/חנוך רעים, דדי ויזלברג, חי מאור, שחר הילה מרוז, אסף שצברג

ההצגה מיועדת לילדים בני 9 ומעלה, שבת  8.9.18 בשעה 10:30  מחיר: 75 ₪

הצגת ילדים
איפה הים. צילום: רונן מחלב

הרפתקה בקרקס – הצגה מצחיקה ומרגשת על האומץ לבחור בטוב במקום ברע

הצגה של תיאטרון אלעד המספרת את סיפורו של  לנסלוט הוא ילד ביישן, אין לו חברים והוא מעיד על עצמו שאין לו אומץ לב. הוא עוזר לדודתו בחנות המזוודות. יום אחד מגיעים אל החנות נערה וחתול מדבר שמביאים איתם שמחה ותקווה גדולה לחייו של לנסלוט. אלא שדווקא אז מחליט מנהל קרקס מרושע לגנוב את החתול לקרקס הגדול. האם יצליח לנסלוט לממש את ההזדמנות להתגבר על פחדיו ולצאת להרפתקה בקרקס?

האם יגלה את אומץ ליבו, יתגבר על בישנותו ויגיע אל ליבה של הנערה?

בימוי: שי פיטובסקי/ תלבושות: כנרת טופז ומאיה ברניב/ תפאורה: ערן עצמון ומאיה ברניב/ מוסיקה מקורית:/ הילית רוזנטל/ תאורה: זיו וולושין/ ע.במאי: הראל מורד/ שחקנים: נעמה ארמון, בעז דן, דנה יצחקי, ערן פרץ, רוי קלדרון. תיאטרון אלעד

ההצגה מיועדת לילדים בני 9-5 , שבת  15.9.18 בשעה 10:30  מחיר: 75 ₪

הקסם של מוצרט – סיפורו של ילד הפלא המוזיקלי

הצגה של תיאטרון הקיבוץ המספרת את סיפורו של וולפגנג אמדאוס מוצרט-  ילד פלא מוזיקלי, אולם לכישרון הפנומנלי שלו יש מחיר, הוא גורם לו לאבד את ילדותו ולבלות רק בחברת מבוגרים, או הפסנתר, ומעמיד בצל כשרונו העצום את אחותו המבוגרת ממנו, גם היא מוזיקאית כשרונית.

המתח בין האחים מוליך למשבר גדול, שמאלץ את כל בני הבית לגלות אחד את השני מחדש, כדי ליהנות מהברכה שמביא איתו הכישרון.

את ההצגה מלוות יצירותיו המופלאות של מוצרט, ביניהן: המארש הטורקי, מוסיקת לילה זעירה, קונצרטו לקלרינט,  קטע מהאופרה "דון ג'ובאני" , סימפוניה 40  וכמו כן קטעים נבחרים ומוכרים מתוך אופרת הילדים "חליל הקסם".

מחזה: שי להב/ במאי: אורי אומנותי/ דרמטורגיה: דפנה אנגל/ מוזיקה: מוצרט, באך/ ניהול מוזיקלי: חגי דוידוף

תפאורה: בתיה ומיכאל פיק/ תלבושות: מאור צבר/ כוריאוגרפיה: קלוד דדיה/ תאורה: רועי מילו/ שחקנים: דני לשמן, יעקב (פלשקה) פישפלד, רודיה קוזלובסקי, רות רסיוק/מורן רוזן, סיון ששון

ההצגה מיועדת לילדים בני 10-6 , שבת  22.9.18 בשעה 10:30  מחיר: 75 ₪

 

תיאטרון המדיטק לילדים, חולון -שד' גולדה מאיר 6 (מול קניון חולון). חניה חינם.

לרכישת כרטיסים: 1800-20-29-30 ובאתר מדיטק חולון