תערוכת בייבילנד - 31.5-2.6.22 - אקספו תל-אביב | לרכישת כרטיסים

עגלת אחים לשלושה ילדים

בשורה חדשה להורים: עגלת אחים קומפקטית ומתקפלת לנשיאת 2-3 ילדים ביחד. פתרון להורים האורבאנים?
עגלת האחים של KEENZ, צילום: יח"צ חו"ל

מותג העגלות האמריקאי KEENZ עשה עלייה לישראל ומציג קטגוריה חדשה בתחום העגלות המתאימות למשפחות מרובות ילדים: עגלת אחים המיועדת לנשיאה של 2-3 ילדים במקביל, בעלת מידות קומפקטיות המאפשרות לקפלה ביד אחת ולהכניסה לכל תא מטען.

גדולה אך קומפקטית

למשפחה ישראלית 3.1 ילדים בממוצע בגילאים ומרווחים שונים זה מזה. העגלול החדש מסוגל להכיל ולשאת עד שלושה ילדים במקביל, מגיל אפס ועד גיל שש, במשקל כולל של עד 50 קילוגרם (לפי התקן, ובאופן מעשי גם הרבה יותר!). בשל התכנון המוקפד, שטח הפנים בו מרווח, אך רוחבו אינו גדול יותר מעגלה סטנדרטית (50 ס"מ), ולכן יעבור בכל מדרכה צרה, מעלית ויתאים גם להורים עירוניים.

לעגלול שלדת אלומיניום קלת משקל וניתן לקיפול מהיר ופשוט ביד אחת בלבד. במצב סגור ייכנס גם לתא מטען של מכונית קטנה.

עגלת האחים של KEENZ, צילום: יח"צ ח"ול

העגלול מתאים ליציאה עם הילדים לפארק, לחו"ל ואף לקמפינג, שם יוכל לשמש גם כעגלת משא חזקה לציוד הרב. מגיע עם גגון נשלף בעל מסנן קרינת UV עם וילונות צד נגללים וחלון הצצה, בלם אחורי כפול ובלמים קדמיים על כל גלגל לבטיחות מרבית, ידיות מתכווננות משני צדיו בעלות כיסוי עור, וסל קניות מתקפל עם תא רשת לציוד חולי ומלוכלך.

צילום: יח"צ ח"ול

עוד משהו: העגלול מגיע בצבעי אפור, ירוק, סגול ושחור. מידות במצב פתוח: 107 ס"מ אורך ו- 50 ס"מ רוחב, מידות במצב סגור: 30 ס"מ אורך ו- 50 ס"מ רוחב. משקלו: 14.4 ק"ג.

עגלול ניתן לקיפול

מחיר: 1690 שקלים

להשיג ברשתות שילב ובייביסטאר ובאתר