הצטרפו למועדון בייבילנד

טיפוח אורגני לתינוקות

בתערוכת בייבילנד 2018, תכירו גם את המותג "אליסיום", מוצרי טיפוח טבעיים לתינוקות ולילדים. הכי כחול-לבן
אליסיום
מארז טיפוח מפנק ליולדת. אליסיום

החותמת הירוקה, הטבעית והאורגנית כובשת את עולם הטיפוח בשנים האחרונות. ובהמשך למגמה הברורה, שוק מוצרי הטיפוח וההיגיינה הטבעיים לתינוקות ולילדים, צומח ופורח. נעים להכיר שחקן חדש ומסקרן בקטגוריית הילדים: "אליסיום עולם בריא לתינוקות", מותג ישראלי המורכב מליין של מוצרי היגיינה, טיפוח ובריאות טבעיים ללא כימיקלים, ללא פראבנים, ללא אלכוהול או מיני מזיקים אחרים, המיועד לתינוקות וילדים.

 מוצרי טיפוח אליסיום
מותג כחול-לבן טבעי לתינוקות ולילדים. אליסיום

אג'נדה חברתית וירוקה

"אליסיום" שמו לעצמם למטרה לעלות את המודעות לשימוש במוצרים ירוקים וטבעיים ולהפוך את העולם ואת הסביבה לנקיה ובריאה יותר! המוצרים מבוססים על חומרים טבעיים בלבד ובעלי פורמולות באיכות הגבוהה ביותר. מעניין לדעת כי כל המוצרים מיוצרים בארץ בלבד, ייצור כחול-לבן. כמו כן, במפעל הייצור והאריזה, מועסקים בוגרים בעלי מוגבלות (תוך שיתוף פעולה עם עמותות שיקום) ומסייעים להם להשתלב בשוק התעסוקה.

אליסיום
קרם גוף קסום לתינוק, סבון שמפו וסבון לחיטוי בקבוקים. אליסיום

 

כדאי לדעת: כל המוצרים עברו את כל הבדיקות הנדרשות ועומדים בתקנים הגבוהים ביותר למוצרי תינוקות. כולל אישורי משרד הבריאות ועומדים בתוי תקן אמריקאי ואירופאי. תו Vegan friendly- המוצרים הם בעלי התו הטבעוני, לא נוסו על בעלי חיים וידידותיים לסביבה ולמשתמש.

עוד משהו: בתערוכת בייבילנד 2018 יוצג ליין מוצרי הטיפוח (טואלטיקה, משחת החתלה, נוזל לניקוי בקבוקים ועוד) לצד מארזי מתנה מפנקים ליולדת הטרייה.

* מוצר כוכב חדש שיושק בתערוכה: "קרם גוף ופנים קסום לתינוק" ומחירים מיוחדים.

פרטים נוספים תוכלו למצוא באתר

עוד לא רכשתם כרטיס לתערוכה? לפרטים ולרכישת כרטיסים לבייבילנד 2018