כל מה שמעניין הורים אצלכם במייל! הטבות, מבצעים, פרסים, כתבות ועוד המון דברים טובים | רשמו אותי עכשיו

החידושים המסקרנים בעולם התינוקות

חזיית עיסוי לשיפור זרימת החלב, הבוסטר הקטן ביותר בעולם, קוביות לגו מוארות ועוד חידושים מרנינים בעולם התינוקות והילדים
ילד משחק בצעצועים
החידושים בעולם התינוקות. צילום: deposite

הלהיט ההולנדי: קוביות מדליקות

בתערוכה יושקו לראשונה קוביות דופלו גדולות ומדליקות (מהולנד) לגילאי 1.5 עד 3 שנים, וגם קוביות לגו מוארות חדשות בארץ ובעולם במחיר מיוחד החל מ-100 שקלים. בנוסף, יימכרו משחקי יצירה וחשיבה באיכות גבוהה עם אישורי מכון התקנים. כל המוצרים מיובאים לישראל על ידי בראונשטיין.

light stax
הלהיט ההולנדי נוחת בישראל. light stax
light stax
אווירון לגו. light stax
light stax
קוביות לגו מוארות. light stax

הדור החדש של הבוסטרים: בוסטר נייד

Mifold הוא הבוסטר הקומפקטי ביותר בעולם (קטן פי 10 מבוסטר רגיל) ומגיע בצורת קלאץ' הנכנס לתא כפפות. הוא שוקל רק 700 גרם וניתן להתקין אותו בקלות בכל רכב, וכמובן לקחת אותו איתכם לנסיעות וטיולים בארץ ובחו"ל. איך זה עובד? הפיתוח החדשני מנמיך את חגורת הבטיחות במקום להגביה את הילד, כמו בבוסטר רגיל. מעניין לדעת שהוא המצאה ישראלית, עומד בדרישות תקן בינלאומיים ובאישור מכון התקנים הישראלי ומשרד התחבורה. מוגש בצבעים צהוב, ג'ינס, ורוד, אפור וירוק ליים. מיועד לגילאי 4 ומעלה (משקל 18-36 ק"ג). פרטים באתר

Milfod
הבוסטר הקטן בעולם. Milfod

חזיית הנקה משודרגת: CUP IT

לראשונה בישראל, חזיית עיסוי חדשנית לעיסוי השד ולשיפור זרימת החלב, פרי מחקר ופיתוח בן 6 שנים, הרשומה כפטנט. החזייה מסייעת לייצור מוגבר של עד פי 2.5 כמות חלב בשאיבה, עוזרת להזנה אפקטיבית ונעימה יותר ותורמת לייצור חלב איכותי, שומני ומזין יותר. החזייה אף מפחיתה גודש ומונעת כאבים. מעבר ליתרונות ההזנה, עיסוי השד מפחית את הסיכוי לחלות בסרטן השד ומגביר את ייצור האוקסיטוצין, המעודד את קצב ייצור החלב ועוזר למיצוק ועיצוב החזה. www.feedwell.co.il

מה בתערוכה? מחיר מיוחד של 420 שקלים במקום 520 שקלים.

חזיית הנקה, cup it
חזיית cup it לעידוד הנקה
חזיית הנקה, cup it
שיפור בזרימת החלב. cup it

הכפתור: מערכת טכנולוגית למניעת שכחת ילדים ברכב

הכפתור BABY – מערכת טכנולוגית חדשנית בפיתוח ישראלי של חברת "הכפתור", אשר פותחה במטרה למזער את התופעה הגוברת של שכחת הילדים ברכב ולסייע להורה הנהג להצלתם באופן מידי. המערכת הייחודית בעולם מתבססת על חיישן משקל וטכנולוגיות e-Call, מקושרת למוקד חירום אנושי המספק מענה כולל ומידי 24/7 וכל אלה ניתנים לחיווי באפליקציית הכפתור. הטכנולוגיה מופעלת בכל כניסה ויציאה מהרכב באופן עצמאי וללא צורך בהתערבות אדם.

מה בתערוכה? הטבה חד פעמית במחיר של 45 ₪ למשך שנתיים + מצלמת דרך במתנה. בשנה השלישית המחיר יתעדכן למחיר המקורי של 115 ₪ לחודש לחבילה המורחבת ו- 92 ₪ לחבילה המצומצמת בהתאם לצרכי הלקוח.

הכפתור
הכפתור. טכנולוגיה סופר-חשובה

מזרון מיוחד לתינוקות: URIEL

מזרון ייחודי לתינוקות, פרי פיתוח ישראלי, הפותר את בעיית הראש הפחוס ומונע דום נשימה כתוצאה מחנק בעת שכיבה על הבטן. ההמלצה הרווחת כיום היא להשכיב את התינוק על הגב. תנוחה זו עלולה להוביל ליצירת ראש פחוס בקרב 1 מכל 5 תינוקות, כתוצאה מהלחץ המתמיד על אחורי הראש. במזרן החדש כרית אינטגרלית רכה ומעטפת ראש עשויות חומר חדיש תלת מימדי, המאפשרות לתינוקות לנשום גם כאשר הם על הבטן, ע"י ספיגה של פליטות הפה של התינוק . מעטפת הכרית ניתנת להסרה בקלות לצרכי ניקוי. babysmart.co.il

מה בתערוכה? המזרן יימכר ב-30% הנחה

Chicco

חברת דוורון תציג בתערוכה את סדרות המוצרים Natural Sensation ו- Baby Moments של חברת Chicco. אלו מוצרים בתחום התמרוקים והטיפול בעור תינוק (משחות, קרמים, שמפו, תחליב רחצה, משחות שיניים, קרם נגד השמש, קרם נגד יתושים וכו') שצפויים להיות מושקים בארץ בתחילת 2018.

מה בתערוכה? פעילות של זכייה בדוגמיות באמצעות "גלגל המזל". נסובב את הגלגל ונחלק את הדוגמיות בהתאם למה שיוגרל (בקבוק לתינוק, מוצץ, רפידות הנקה ועוד).

בקבוק האכלה chicco
בקבוק האכלה chicco
בקבוק האכלה chicco
בקבוק האכלה chicco
מוצץ chicco
מוצץ chicco

מגבונים Only Wipes

המגבונים היחידים ללא כימיקלים וחומרים משמרים, פרי פיתוח ישראלי. המגבונים מגיעים יבשים במיכל רב פעמי. מוספים מים אל תוך המיכל ועל המגבונים ומקבלים מגבונים לחים נקיים מכימיקלים ומחומרים משמרים.

מה בתערוכה? בקניה הראשונה יש לרכוש את המיכל (מגיע עם מילוי) 18 ₪. מארז של 4 מילויים 26 ₪. בתערוכה המיכל והמילויים יימכרו במחיר מיוחד.

מגבונים only wipes
מגבונים ללא כימיקלים. only wipes

האגיס

מותג הטיטולים משיק את האגיס פרידום דריי פנטס (Huggies Freedom Dry Pants): תחתוני חיתול בעלי מותנית °360 גמישה ורכה, העוטפת את גוף התינוק ומאפשרת לו תחושת נוחות מקסימלית לאורך כל שעות היום והלילה. החיתול החדש מולבש ומוסר בקלות, בשכיבה או בעמידה, בדיוק כמו תחתונים. ניתן להסירו גם באמצעות קריעה של המותנית, ושימוש בטייפ המדבקה בצדו האחורי של החיתול לסגירה והשלכה נוחה של החיתול המשומש.

מה בתערוכה? פעילות של תמונה אינטראקטיבית של האם התינוק והטבות מיוחדות

 

האגיס pants
פרידום דריי פנטס. האגיס
האגיס pants
האגיס pants