נשיקה בכיס: הצגת ילדים חדשה לתיאטרון המדיטק

שיריה של משוררת הילדים האהובה שלומית כהן אסיף קמים לתחייה בהצגה חדשה שהופקה על ידי תיאטרון המדיטק חולון, ועוסקת בחווית הפרידה אצל ילדים
מה עושים כשהחברה הכי טובה עוברת לאמריקה? (צילום: בני גם זו לטובה)

תיאטרון המדיטק פותח את שנת 2017 עם מחזה מוסיקלי חדש "נשיקה בכיס", המבוסס על שיריה האהובים של שלומית כהן אסיף, בבימויה ועיבודה  של יערה רשף נהור.

"נשיקה בכיס" היא הצגה על חברות אמת ואהבה בין ילדים. המחזה מגולל את סיפורם של ארבעה ילדים, החברים הכי טובים מהגן אשר מגלים יום אחד שחברתם הטובה רות, עומדת לעבור לגור באמריקה. הארבעה מחליטים לעשות הכול בכדי להישאר יחד ולא להיפרד.

 

 

(צילום: בני גם זו לטובה)

המחזאית והבמאית יערה רשף נהור, (זוכת ארבעה פרסים בפסטיבל הילדים והנוער של חיפה 2016) עיבדה את שיריה של משוררת הילדים שלומית כהן אסיף' מתוך הזדהות של חוויות ילדותה: "כשהייתי ילדה היה לי חבר טוב, גרנו אחד ליד השנייה, ובכל יום היינו מבלים יחד במשחקי דמיון והרפתקאות. עקב מעבר דירה נאלצנו להיפרד ונשארתי רק עם געגועים והמון זיכרונות נעימים. שיריה של שלומית כהן אסיף, הכתובים מנקודת מבט של ילד, בצורה מדויקת ומלאת הומור, החזירו אותי לאותם ימים מלאי קסם ותמימות".

המשוררת שלומית כהן אסיף, זכתה ב-17 פרסים שונים בתחום הספרות ובהם פרס ראש הממשלה לסופרים עבריים, פרס אקו"ם על מפעל חיים, פרס זאב לספרות ילדים ונוער ופרס ביאליק. עד כה הוציאה למעלה מ-65 ספרים, ושיריה הולחנו ובוצעו על ידי מיטב היוצרים בארץ, כגון אריק איינשטיין, יהורם גאון, יוני רכטר, מיקי גבריאלוב ועוד.

כעת החליטו במדיטק לקחת את שיריה של כהן אסיף ולהפיח בהם רוח חיים על הבמה.

מחזה ובימוי: יערה רשף נהור, ע. במאי: אסנת כץ גל, תפאורה ותלבושות: רות מילר ואלונה ויינשטיין, תאורה: אורי מורג, כוריאוגרפיה: שרון גל, לחנים: דידי שחר, עיבודים וניהול מוסיקלי: איתמר גרוס, שחקנים: מיכל פרדקין, יעל חיימובסקי, עינת סגל כהן, מאור ממן, ישראל גולדרט, רביב מדר.

(צילום: בני גם זו לטובה)

למי מתאים?

ההצגה מיועדת לגילאי 8-5

מתי?

25.2.2017 שבת בשעה 10:30

איפה?

מדיטק חולון, שדרות גולדה מאיר 6 (מול קניון חולון)

כמה?

מחיר כרטיס: 75 ש"ח. הנחה לאזרחים ותיקים, תושבי חולון וקבוצות.

לפרטים נוספים והזמנת כרטיסים:

בטלפון  03-5021552 ובאתר מדיטק חולון

 

 

 

שינוי גודל גופנים